Neden Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Neden Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Mesaj  blackcoffee Bir Cuma Ağus. 20, 2010 12:51 pm

Bu bölümü bir kısmımız isteyerek kazandı,
diğer bir kısmımız ön sırada yazdığı bölümler gelmedi diye buradalar..
Her ne şekilde olursa olsun buradayız ve bu bölümü kazandık. düşünceleriniz neler?
İçinize sinerek mi geliceksiniz kayıt olmaya?
blackcoffee

Kullanıcı profilini gör

Geri: Neden Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Mesaj  emre.pyrz Bir Cuma Ağus. 20, 2010 2:34 pm

Aslında ben Marmara İktisat istiyodum bir yandan da derslernden korkuyodum ama iyiki Çeko olmuş derslerini inceledim daha hoşuma giden şeyler ve zaten İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin her dalı hemen hemen aynı yolda buluşuyormuş.Bu yüzden şimdiden iyiki Çeko diyorum ve Marmara diyorum.Umuyorum diğer arkadaşlar da istekleri doğrultusunda burayı tercih etmişlerdir ve hepimiz için bu 4 seneyi en güzel şekilde dolu dolu geçirmeyi temenni ederim.Ayrıca kampüsü öven olduğu kadar yerenler de var ama ben bu kampüsün biz öğrencileri sayesinde güzel olacağına inanıyorum yoksa düz duvarlar istedikleri kadar güzel olsunlar biz onlara hatıralar yüklemedikçe hiçbirşey anımsatamazlar.Güzel bir eğitim hayatı geçirmemiz dilekleriyle..=)

emre.pyrz

Kullanıcı profilini gör

Geri: Neden Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Mesaj  blackcoffee Bir Cuma Ağus. 20, 2010 3:11 pm

kesinlikle katılıyorum. ama şöyle birşey var; bir şirket iş ilanı verdiği zaman "iktisat, işletme mezunu" ifadesini kullanırken "çeko mezunu" hiç demiyorlar. bnde bundan korkuyorum açıkcası. tamam dersler güzel içinde hem sosyoloji hem hukuk hem psikolojiyi barındıran bir bölüm ama yeni olduğu için kimse bilmiyor.yeni derken yeni de değil ama her üniversitede yok. anlatcam derken gerçekten yoruluyorum soranlara..bir de şu var sonuçta bu bölümü normal bir üniversitede okumuyoruz. Marmara'dayız daha kaliteli bir yüniversite. bunun avantajlarrından yararlanabileceğimizi düşünüyorum ben..Umarım okulu eğitimi gördükçe içimiz daha da rahat eder..
blackcoffee

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics