ders seçimi

ders seçimi

Mesaj  unknownperson Bir Çarş. Eyl. 15, 2010 10:49 am

arkadaşlar biri şu ders seçimini anlatırsa çok memnun olucam? ders saatleri yazmıyor bide o muafiyet sınav sonucunu bulamıyorum.
yardımlarınızı bekliyorum Smile
unknownperson

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Geri: ders seçimi

Mesaj  zzzzzZZZZZZ Bir Çarş. Eyl. 15, 2010 8:45 pm

meraba bu konuda 22 eylüle kadar zaman olduğundan bu seçimi okul açıldığında yapmamızın daha faydalı olduğunu söylediler, daha doğrusu okulu aradım ve bana bunu söyleyen 3-5 yetkili oldu.bence mantıklı.ayrıca 2 seçmeli ders varmış bunlardan biri bahçelievlerde gösteriliyormuş heralde diğeri yani anadolu hisarında olan ders ise güzel sanatlar yani güzel sanatları seçmek zorundayız daha doğrusu benim anladığım şimdilik bu kadar, yardımcı olabilmişimdir umarım Wink
zzzzzZZZZZZ

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  unknownperson Bir Perş. Eyl. 16, 2010 3:52 pm

hmmm anladım teşekkürler peki nezaman başlıyor dersler diye bi soru sorsam? yani nezaman gidilmeli bu ders seçimini katarsak Embarassed
unknownperson

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  zzzzzZZZZZZ Bir Perş. Eyl. 16, 2010 8:03 pm

2.,3.,4. sınıflar ilk hafta pek uğramazlar diye düşünüyorum. zaten internetten seçimde zor deil de, herhangi bir sıkıntı olmaması açısından ilk gün, yani 20 sinde gidip, okulda bir yetkili bulabilirsem bu sorunu hallederim diye düşünüyorum Very Happy yani 22 sine kadar zaman var işte seçim okul açıldıktan sonra bu tarihe kadar yapılabilir. bende acemiyim biraz ama düşüncem bu yönde yani Very Happy yinede nette ki sistemden seçim yapılabilir.2 adet, renkli olan dersler,seçmeli derslerdir. o 2 ders içinde güzel sanatlar var, onu zaten bizim yerimize seçmişler onu seçmek zorundayız mesela,renkli olanlardan diğeri ise yabancı dil, ingilizce ve almanca var bunlardanda istediğimizi seçiyoruz .ingilizce muafiyet sınavına girmiştim. heralde yabancı dili de seçsem sıkıntı olmaz, çünkü muafiyet sınavı kolaydı geçerim heralde daha sonra da asıl konuya dönmek gerekirse, istediğimizi seçip geri kalan ana derslerin tamamını seçioruz ve de işlemi bitiriyoruz basit aslında Very Happy
not :(amma seçmeli bi yazı oldu ya Very Happy )
bu arada asıl soruya tam cevap veremedim ama genelde 2. hafta doğru düzgün dersler başlar heralde yani lise usulü gibi Very Happy ben ilk hafta gelirim ilk hafta gelmek iyi olur tanışma açısından, gerçi insan bu herkes tanışmak istemeyebilir keyfi bi uygulama isteyen istediği zaman gelir Very Happy

bu arada seçmeli derslerden olan, güzel sanatların seçeneğine bilgi işlemde eklenmiş.forumda bilgi işlem tavsiye edilmiş Wink
zzzzzZZZZZZ

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  unknownperson Bir C.tesi Eyl. 18, 2010 9:44 am

Smile) teşekkür ederim açıklaman için!! evet bende görmüştüm forumda güzel sanatları çok fazla önermemişler. bende o yüzden bilgi işlemi ekledim. muafiyet sınav sonucumuda bilmiyorum ama benimde güzel geçmişti kolaydı sınav,geçmiş olduğumu varsayarak yabancı dilden almanca seçmeye karar verdim Smile
evet p.tesi bende gelmeyi planlıyorum tanışmak olsun maksat ve de zaten danışmana onaylattırma gerekiyomuş dersleri:)

teşekkürler tekrar Wink
unknownperson

Kadın

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics