MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istiyoooommm!!:D

istiyoooommm!!:D Empty istiyoooommm!!:D

Mesaj  ED Perş. Eyl. 23, 2010 9:58 pm

*Yağmur sonrası çamurlu sularda tahta parçası yüzdürmek, kayalarda yürümek istiyorum.

*Çikolatanın paradan daha iyi olduğunu çünkü daha tatlı ve yenilebilir olduğunu düşünmek istiyorum.Çamurla oynayıp üstümü batırmak ondan sona da eve girmek için babamı kapıda beklemek istiyorum

*Sıcak bir yaz gününde mahalle takımı formaları için çookk çalışıp günde 7-8 kez bakkala gidip arta kalan paraları toplamak istiyom.

*Hayatın daha basit olduğu zamana dönmek istiyorum.

*Çarpım tablosunu ezberleyip ezberleyip tekrar unutmak ondan sona da annemi çıldırtmak istiyomm.

*Dünyanın adil olduğunu, herkesin iyi ve dürüst olduğunu düşünmek istiyorum.

*Her şeyin mümkün olduğuna inanmak istiyorum.

*Yaşamın karmaşıklığını unutup,küçük şeylerden fazlasıyla heyecanlanmak, zevk almak istiyorum.

*Tekrar basit yaşamak istiyorum.

*Günümün, bilgisayar arızaları, kağıt yığınları, üzücü haberler, bankada para olmadan ay sonunu getirme kaygıları, doktor faturaları, dedikodu, hastalık ve sevdiklerin kaybedilmesinden ibaret olmasını istemiyorum.

*Gülümseme, kucaklaşma, tatlı bir söz, doğruluk, adalet, barış, rüyalar, hayaller ve kardan adam yapmanın gücüne inanmak istiyorum.

*Eğer bu konuda benimle daha fazla konuşmak istiyorsanız, önce beni yakalamanız lazım, çünküüüü; Ebeee, elim sendeeeee!
Very Happy
ED
ED

Kadın
Lakap : eloş:)