MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi

+15
ezgi..
betldenz
SoN_DuMaN
cleniz
kırçiçeği
elijahu
gmz_melek
ED
gizoş
nzgcg
fake
Yavuz Turhal
tugce
murathellac
abc
19 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi - Sayfa 2 Empty o zaman ne yapıyoruz

Mesaj  abc Salı Haz. 17, 2008 12:41 pm

calışın sınava gelin bütünleme sonrası yine bu portalda kararlaştırırız.sonra dogru rektorlüğe.bu artık vatan milet çeko meselesidir.bize ve bizden sonraki arkadaşlar için.madem sıkıntımız var artık alma vakti geldi.

abc

Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi - Sayfa 2 Empty ???

Mesaj  gmz_melek Çarş. Haz. 18, 2008 9:13 pm

ANAYASA BÜTÜNLEMESİ NASILDI? Question

gmz_melek

Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi - Sayfa 2 Empty Geri: Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi

Mesaj  fake Perş. Haz. 19, 2008 2:10 pm

emin hoca emekli olacakmış diyorlar Wink

fake

Erkek

Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi - Sayfa 2 Empty Geri: Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi

Mesaj  ED Perş. Haz. 19, 2008 2:46 pm

arkadaşlar beddua mı ettiniz ne?4 dersten kaldım ya.offffffffffffffff Crying or Very sad
ED
ED

Kadın
Lakap : eloş:)

Mesaj  Yavuz Turhal Perş. Haz. 19, 2008 2:53 pm

bütünleme nası geçti Smile sorular zor muydu
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com

Mesaj  gizoş Paz Haz. 22, 2008 8:39 pm

büt soruları emin hocanın klasikleşmiş sorularındandı kendi açımdan sınavım iyi geçti başka bir ders olsaydı 100 alırım derdim ama geçebileceğime inanmıyorum bu ders için düşündüğümde Crying or Very sad hoca 6 soru sormuş ve üçünü yapın geçiricem dedi ha seçmeli, yapmışım ha böyle demişim dedi ama ben inanmıyorum 3 soru yapanı geçireceğine ben 5 soru yaptım ama yine de geçemiycem heralde
gizoş
gizoş

Kadın

Mesaj  ezgi.. Ptsi Haz. 23, 2008 6:10 am

valla arkadşlar ben son sınıfa geçtim..emin memişi ilk senede temzlemiştim.. yazdıklarınızı okudumda diosunuz ya rektöre çıkalım fln hikye bunlar..eminden beteriylede karşılaşıcaksınız dha durun çok fecileride olcak ve inanın hiç bişe yapamıosunuz malesef..böle bi hbr vermek istemezdim ama inanın aynı emin memiş bu off genemi diceksiniz şahsen biz dedik:):)ama çok şanslısınız seçmeli ders sistemine yetiştiniz bu bi nimet bilin bunu..bide seneye sakın ahmet kotilin derslerini seçmeyinn sakın..siyaset bilimi yada sosyal düşünceler tarihi gibisinden olnları..o daha fecii:)Smile

ezgi..

Mesaj  murathellac Ptsi Haz. 23, 2008 9:43 am

ezgi.. demiş ki:valla arkadşlar ben son sınıfa geçtim..emin memişi ilk senede temzlemiştim.. yazdıklarınızı okudumda diosunuz ya rektöre çıkalım fln hikye bunlar..eminden beteriylede karşılaşıcaksınız dha durun çok fecileride olcak ve inanın hiç bişe yapamıosunuz malesef..böle bi hbr vermek istemezdim ama inanın aynı emin memiş bu off genemi diceksiniz şahsen biz dedik:):)ama çok şanslısınız seçmeli ders sistemine yetiştiniz bu bi nimet bilin bunu..bide seneye sakın ahmet kotilin derslerini seçmeyinn sakın..siyaset bilimi yada sosyal düşünceler tarihi gibisinden olnları..o daha fecii:)Smile

2.sınıf olmama rağmen arkadaşa aynen katılıyorum ben şahsen 6 adet siyaset sınavına girdim sosyal düşünceler seçmeli olunca secmedim o dersi siz de secmeyin aman diyim başa bela almaya gerek yok Very Happy

murathellac
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj  fake C.tesi Tem. 26, 2008 11:13 pm

sevgili ahmet kotil'in dersini verdiler bana ders seçimi yapamayınca ne oldu kaldım tabi Very Happy ibret olsun.. geçen yok mu var ama sistem nedr çözülebilmş değil. siyaseti de ikinci senemde çılgın notlarla verdm ama o notlar nerden geldi hiçbi zaman anlamadm Laughing

fake

Erkek

Mesaj  buzx Çarş. Tem. 30, 2008 7:25 pm

arkadaslar bn de 2 . sinifta werdm anayasayi bütte.. vizem yüksekti ama finalde kötü aldm.snra bu vizeyi yar edemem bu yıl ddm, belli sorulara çalişp geçtm. bütteki 6 sorudan 2 tanesi finalden, 1 tanesi geçen yıllarn sorularndan idi. ama dierlerini çoğunluk da yapamadi ztn.hocayla ilgili çeşitli söylentiler war ama napalım arkadaşlar. hocann da kendine göre dikkat ettgi noktalar war dmk ki, onlari keşfetmek laziim. mesela parti kapatma sorusnda ODAK kelimesi. bn finalde yazdm ama yazdklarm kitabi cümleler deildi açikçası.ama bütte bu konuya egildm biraz.suan çk rahatm kurtuldgm için.bzn şans, bzn çalişmaktr bizi derslerden kurtaran.allah kurtarsn arkadaslar Smile

buzx

Anayasa Hukukundan hepiniz kalmayı hakettiniz mi - Sayfa 2 Empty ...!!!

Mesaj  ogün_TS Paz Ağus. 10, 2008 11:15 pm

Mad kardesler bu sosyal dusunceyı de dusunun ona da bı care bulalım What a Face

ogün_TS

Mesaj  aysegul Cuma Ağus. 15, 2008 9:33 am

mrb arkadaşlar ayşegül ben bu sene geldim yani Dikey geçişle aranıza katılıcam ve muhtemelen intibak senemde bu derstende alıcam gözüm korktu valla o kadar mı zor?
aysegul
aysegul

Kadın

Mesaj  Yavuz Turhal Cuma Ağus. 15, 2008 10:05 am

hoca zor... Smile
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com

Mesaj  aysegul Cuma Ağus. 15, 2008 10:30 am

anladım kaldım No
aysegul
aysegul

Kadın

Mesaj  SoN_DuMaN Çarş. Eyl. 17, 2008 2:29 pm

cok anLayislisin Very Happy ama pesin dusunme daha 2. doneme cok var.rahatına bak Cool
SoN_DuMaN
SoN_DuMaN

Mesaj  aysegul Çarş. Eyl. 17, 2008 2:59 pm

evet allahtan daha var ama sayılı günde çabuk mu geçiyodu neydi ??
aysegul
aysegul

Kadın

Mesaj  aura Cuma Eyl. 19, 2008 6:43 am

arkadaslar adam degiisk bi çeşit farklı bi frekans cozmeye calısmak yerine kendisiyle donem boyunca ara ara konusmanız cozum olabilir kendisiyle konusmanında ayrı bi versiyonu gerekir idealist bi insanım hesabı yaklasın sistemi eleştirin ayrıca derslerde anlattıklarıının suan ki rejimle uyusmadıgını belrtin dahası erasmusa gidiyorum wat a gidicem vs gibi bombalayın 4.sınf olanlar alesten 85 flan gibi konusma yontemini denesinler bizde ise yaradı..

aura

Erkek

http://www.umut.org.tr

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics