MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti

2 posters

Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti Empty Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti

Mesaj  aysegul Ptsi Eyl. 29, 2008 1:47 pm

Sutopu Milli Takım oyuncusu Yusuf Demirhan Naipoğlu 2006'de takım arkadaşı Murat Çarak'ın göz doktoru olan annesi Ayça Çarak'a cinsel tacizle suçlanıyor.

Bir erkeğin kendisini araması üzerine Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Çarak, "İki aydır gizli bir numaradan arayan erkek, 'O etek sana çok yakışmıştı, o eteği yine giy gel', 'Ayakkabılarını giy' gibi sözler söylüyor" dedi.

Soruşturma sonucunda arayan kişinin Çarak'ın oğlu Murat Çarak'ın Yüzme İhtisas Kulübü'nden takım arkadaşı Yusuf Demirhan Naipoğlu olduğunu tespit edildi

Şişli 1 Sulh Hukuk Mahkemesi'de 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Naipoğlu, yanıt dilekçesinde, Çarak'ın eşinin Yüzme İhtisas Kulübü'nde yönetici olduğunu, kendisini bu nedenle tanıdığını belirterek "Kaptanı olduğumu Yüzme İhtisas Kulübü'nda oğlu Murat Çarak da oynamaktadır" dedi. Oğlu Murat'ın yedek kaldığı için Ayça Çarak'ın bu suçlamalarda bulunduğunu öne süren Naipoğlu, "Oysa oğlunun yedek kalmasıyla benim bir ilgim yok. Her oyuncunun uzun süre yedek kalması normal bir durumdur" dedi.
aysegul
aysegul

Kadın

Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti Empty Geri: Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti

Mesaj  aysegul Ptsi Eyl. 29, 2008 1:47 pm

çok enteresan ya dünyanın çivisi çıkmiş
aysegul
aysegul

Kadın

Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti Empty Geri: Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti

Mesaj  Yavuz Turhal Ptsi Eyl. 29, 2008 10:04 pm

Mustafa Kemal ******'ün şu sözlerini hatırladım:
"Ben sporcunun zeki,çevik,aynı zamanda ahlaklısını severim..."
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com

- Similar topics