MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emre Aydın Avrupa'nın en iyisi!

4 posters

Emre Aydın Avrupa'nın en iyisi! Empty Emre Aydın Avrupa'nın en iyisi!

Mesaj  Yavuz Turhal Çarş. Kas. 12, 2008 4:04 pm

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde Emre Aydın, tüm ülke birincilerini sollayarak birinci olmayı başardı. İngiltere birincisi, dünyaca ünlü şarkıcı Leona Lewis’i bile sollayan Emre Aydın artık Avrupa’nın En İyi Sanatçısı...

En iyi Türk sanatçı ödülü’nün sahibi olan Emre Aydın Liverpool’da, Avrupa'nın en büyük müzik ödül töreni olarak kabul edilen “MTV Avrupa Müzik Ödülleri” töreninde, 06 Kasım Perşembe gecesi açıklanan oylama sonucunda “AVRUPA’NIN EN İYİ SANATÇISI” olmayı başardı ve dünyaca ünlü yıldızlar; Beyoncé Knowles, The Killers, Kid Rock, Duffy, Pink, Take That, Tokio Hotel, SugaBabes, Solange Knowles, Grace Jones ile aynı sahneyi paylaşma şansını elde etti…

En İyi Sanatçı'nın kimin olacağını belirlemek için 12 Ekim 2008 tarihinden bugüne tüm dünyadan gelen oylarla MTV Türkiye’nin adayı Emre Aydın Avrupa’nın Fatihi olmayı başardı. Bu yolda önce Hadise, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin, Hande Yener ve Hadise’yi eleyerek MTV Türkiye birincisi olmayı başaran Emre Aydın, katılan 21 Avrupa ülke birincilerini bile geride bırakarak “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” oldu.

ödül törenini izlemek için aşağıdaki linke tıklayın...
http://www.mtv.com.tr/newsID.aspx?NewsId=3938
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com

Emre Aydın Avrupa'nın en iyisi! Empty Geri: Emre Aydın Avrupa'nın en iyisi!

Mesaj  BleedingMoon Salı Şub. 10, 2009 10:17 pm

Rezillik. Bence Serdar Ortaç tek aday olup seçilmeliydi. Ne sanatı ayrıca? Şövdüm şövdüm şövdüm ben dünyaya...
BleedingMoon
BleedingMoon

Erkek

Mesaj  murathellac Çarş. Şub. 11, 2009 7:44 pm

burda kriter senin sevmemen değil,onu ciddi bir kalabalığın sevmesidir...Ben de sevmem pek emre aydını ama böyle bi ödüle layık görüldüyse de gurur duyarım...

murathellac
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj  wishne Paz Şub. 15, 2009 7:28 pm

en azından bi zümreye uşaklık edip bu sebepten seçilmedi : )

wishne

Mesaj  BleedingMoon Ptsi Şub. 16, 2009 2:00 pm

O zaman en iyi sanatçı değil de en sevilen ya da en popüler sanatçı ödülünü alsın. Bir şeyin popüler ya da sevilir olması onun gerçekten iyi olduğunu göstermez. Müzik alanında otoriteymiş gibi bilgiçlik taslamak istemiyorum ama adamın anlamlı hiç bir sözü de yok. Bir sürü şey söylüyor ama içi boş. Bu herifin amacı sadece 17- yaş grubundaki ergen kızlara yönelik depresif aşk(!) şarkıları yaparak para kazanmak. Bunda başarılı mı? Tabi ki... Benim gücüme giden konu sadece "en iyi sanatçı" yaftasıdır. Bunu belirtmiştim.

Beyoncé Knowles, The Killers, Kid Rock, Duffy, Pink, Take That, Tokio Hotel, SugaBabes, Solange Knowles, Grace Jones... sanırım diğer adaylar. The Killers'tan başka kayda değer bir grup ya da isim de yokmuş.
BleedingMoon
BleedingMoon

Erkek

Mesaj  murathellac Ptsi Şub. 16, 2009 9:39 pm

sen de haklısın dostum ama dünya öyle bi dünya ki bu konularda pek de yapılacak bişi yok gibi yani bana göre böyle Very Happy coğunluğun favorisinin en iyi olarak nitelendiği bi dünyada yaşıyoruz öyle değilmi ? Very Happy

murathellac
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj  Yavuz Turhal Ptsi Şub. 16, 2009 10:06 pm

oylamaya katılanların arasında en iyi seçilmiş olabilir Razz
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com