MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkadaşlar yardım eder misiniz?????

+2
arslanyolu
ccggll
6 posters

arkadaşlar yardım eder misiniz????? Empty arkadaşlar yardım eder misiniz?????

Mesaj  ccggll C.tesi Eyl. 12, 2009 5:44 pm

No Yarıyıl Ders Kodu Ders Adı Kredi Ects Grup / Öğretim Üyesi Lab. / Öğretim Elemanı Açıklama

1 1 ATA121 ****** İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 2 0
select

2 1 CEKO-S1 Seçimlik Ders I Seçebileceğiniz Ders Sayısı : 1

3 1 HUK111 Hukukun Temel Kavramları 3 4
select

4 1 IKT143 İktisat Tarihi 2 4
select

5 1 IKT159 İktisat I 2 4
select

6 1 MAT147 Matematik I 2 4
select

7 1 MUH173 Genel Muhasebe I 2 4
select

8 1 SOS141 Sosyoloji I 3 4
select

9 1 TRD121 Türk Dili I 2 0
select

10 1 YDZx121 Yabancı Dil I Seçebileceğiniz Ders Sayısı : 1

11 1 YON161 İşletme Yönetimi I 3 4
select

arkadaşlar ben ders seçmek için siteye girdiğimde bu dersler çıkıyor ve ben derslerle hocaları hakkında hiçbir şey bilmiyorum lütfen bilenler yardımcı olabilir mi ?? yani sizce hangi dersi seçsem iyi olur ???
ccggll
ccggll

Kadın

arkadaşlar yardım eder misiniz????? Empty Geri: arkadaşlar yardım eder misiniz?????

Mesaj  arslanyolu C.tesi Eyl. 12, 2009 9:13 pm

[b][i]bu dersler zaten normal program dahilinde olan dersler seçmeli olarak 2 ders var biri bilgi işlem diğeri güzel sanatlar ve seçicek olanlara bilgi işlemi tavsiye ederm güzel sanatlarda acayip acayip resimleri yorumlama falan oluyo bi sürü not falan hiiiiiiçç uğraşmaaa değmez bilgi işlem Wink Wink Smile
arslanyolu
arslanyolu

Erkek

arkadaşlar yardım eder misiniz????? Empty Geri: arkadaşlar yardım eder misiniz?????

Mesaj  ccggll Paz Eyl. 13, 2009 12:01 pm

hayır bunlar çıkıyor seçmem gereken bunlardan biriymiş güzel sanat falan diye bişey yok herkeste böyle
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  arslanyolu Paz Eyl. 13, 2009 2:06 pm

ya biz geçen sene böle yaptık yani 2 ders vardı bilgi işlem ve güzel sanatlar birini seçtik bu senede öle olur die tahmin ediyrum ama dediğine bakılırsa öle değil zaten bu ders seçimi otomasyondan yapılıyo sanırım artık ve o yazmış olduğun dersler normal programda olan görmemiz gereken dersler seçmeli falan değil ama bu sene ne değişti onu bilmiyorum ama istersen bi öğrenci işlerini falan ara sor yani anca bu konu hakkında bu kadar yardımcı olabilirim ve sanmam pek bi şeyin değiştiğinide neyse yinede bi ara sor yha 0 216 332 38 20 - 0 216 332 04 27
arslanyolu
arslanyolu

Erkek

Mesaj  ccggll Paz Eyl. 13, 2009 3:48 pm

teşekkür ederim bilgi için ama aradığımda bana bu derslerden 1 tanesini seçmem gerektiği söylendi bende hangisini seçeceğimi bilemedim ve okuyanlardan hocaların tutumunu derslerin zorluğunu öğrenmek istedim seçimimi ona göre yapmak için
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  arslanyolu Paz Eyl. 13, 2009 4:07 pm

İNKILAP TARİHİ hocası bayan ve nutuk hastası yani nutuk kitabını çok önemsiyo ****** üzerinde çok duruyo derslerde falan bizde 1.ve 2. öğretimler beraber derse giriyo bazen yoklama alıo bazen almıyo ama genelde almaz sunum olduğu derslerde alır bide yazdırdığı notlara falan dikkat edin onlara iyi çalışın
HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI hakkında pek yardımcı olamıycam çünkü dersimize gelen prof. hukukçu emekli oldu.
İKTİSAT TARİHİ hocasına gelelim saçları turuncu renkli bi hoca dersine pek katılım olmaz ama o yinede işler dersini kitap söyler size ondan sorar sorularını bundada vize final zamanı hakkında yine yardımcı olmaya çalışırım nerlerden gelebilceee hususunda soruların falan.
İKTİSATçı bayan hoca yeşim reel adı ve dersleri aslında zevklidr öle çok sıkmaz ama yazdırır ve sınavlarında grafikler falan sorar arz talep eğrileri ve bunun gibi eğriler ezbere dayalıdr biraz.
MATEMATİK buda öle çok sıkmaz derste çözdüğü sorulara dikkat edin iii not alın onlardan yada benzerlerinden sorar sınavda falan ama bırakmaz kağıdı boş bırakma ne biliyosan yaz çiz soru hakkında en küçük şeye dahi puan verir.
GENEL MUHASEBE herkesn derdi olan bi ders zaten bu sene sınavlara ve derslerin bi kısmına 1.sınıflarla giricez sadece tekrarları sık yapman ve dersleri pek kaçırmaman gerekir özellkle 1.dnm her ders bi diğr dersle bağlantılı oluyo umarım zorlanmazsnz bu derste çnkü biraz can sıkıcı ders hesaplar kitaplar bilançolar falan.
SOSYOLOJİ hocası bi fotokopi aldırır okunması gereken dersleri ordan işler ve sorularıda ordan sorar ezberdr yine biraz neyse sınav zamanları bu konu hakkındada detaylı şeklde yardımcı olmaya çalışırz.
TÜRK DİLİ bölümün en kolay dersidr derste yoklama alır ama pek bi işe yaradığını görmedik tam ders yapmaz bazı şeyler yazdırır bırakır sizi, kolaydr hiiiiiç kasmanıza gerek olmaz.
İŞLETME YÖNETİMİ buda ezbere dayalı bi derstr hocanın derste yazdrdıklarını aynen yazın ezberleyn onlardan soruyo çünkü terimler falan.
ewet kısaca hocalar ve dersler bu şekilde Smile
arslanyolu
arslanyolu

Erkek

Mesaj  ccggll Ptsi Eyl. 14, 2009 7:58 am

yaa harika oldu işte bu bilgiler benhukuk yada mat düşünüyordum ama galiba sosyoloji en iisi olacakhem bölümlede alakalı ama hukukta öğrenmek istiyorum yaa ne yapıcam şimdi
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  Xasimus Ptsi Eyl. 14, 2009 12:41 pm

ccggll demiş ki:yaa harika oldu işte bu bilgiler benhukuk yada mat düşünüyordum ama galiba sosyoloji en iisi olacakhem bölümlede alakalı ama hukukta öğrenmek istiyorum yaa ne yapıcam şimdi

Bu sene seçmeli olarak 1 ders seçme hakkın var, seçeneklerin ise Bilgi İşlem ve Güzel Sanatlar, yani bu ikisinden birini seçiceksin.

Bunlar dışındaki, o salak otomasyon sisteminde gördüğün herşey zaten bu sene mecburi olarak alacagın dersler. Otomasyondan hiç birşey anlaşılmıyor, bu sene ilk zaten, biz de birşey yapamıyoruz. En sonunda olmadı okula gidicez yine mecbur. Umarım anlatabilmişimdir.
Xasimus
Xasimus

Erkek

Mesaj  ccggll Ptsi Eyl. 14, 2009 6:24 pm

anlattın teşekkürler ben yaptım zaten çok teşekkür ederim ikinizede güzel sanatları seçtim=)
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  Xasimus Ptsi Eyl. 14, 2009 8:02 pm

ccggll demiş ki:anlattın teşekkürler ben yaptım zaten çok teşekkür ederim ikinizede güzel sanatları seçtim=)

Güzel sanatları mı seçtin? Ders ekle kaldır butonu var onu kullanarak bu hatadan dönebilirsin çok geç olmadan Very Happy
Xasimus
Xasimus

Erkek

Mesaj  ED Ptsi Eyl. 14, 2009 8:15 pm

mustafa'ya katılıyorum arkadaşlar yardım eder misiniz????? Icon_smile
ED
ED

Kadın
Lakap : eloş:)

Mesaj  nzgcg Salı Eyl. 15, 2009 1:32 am

aynen bende katılıyorum seçme o dersiii zor verdikkk bizde secmelı değilken Very Happy
nzgcg
nzgcg

Kadın

Mesaj  ccggll Salı Eyl. 15, 2009 8:29 am

yaa gözümü korkutmayın neden böyle diyorsunuz Smile
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  Xasimus Salı Eyl. 15, 2009 1:55 pm

ccggll demiş ki:yaa gözümü korkutmayın neden böyle diyorsunuz Smile

İlk dönem sonu tekrar bi tartışalım bu konuyu Very Happy:D
Xasimus
Xasimus

Erkek

Mesaj  ED Salı Eyl. 15, 2009 3:13 pm

yinede belli olmaz.bi arkım bilgi işlem yerine yanlışlıkla güzel sanatları seçmişti.
derslere hiç girmediği halde 100 almıştı sınavdan.
ED
ED

Kadın
Lakap : eloş:)

Mesaj  ccggll Salı Eyl. 15, 2009 4:16 pm

hmm
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  nzgcg Cuma Eyl. 18, 2009 4:35 pm

paniğe gerek yok ne alırsanız alın mutlaka bigün vericeksiniz o dersii 1. sınıfta bu kadar sorun yapmaya gerek yok takıl kafana göre hangisi sana uygun geliyosa onu seç Smile
nzgcg
nzgcg

Kadın

Mesaj  ccggll Salı Eyl. 22, 2009 8:23 pm

o konularda biraz yetenekli olduğumu düşünüyorum yarışmalarda birinciliklerim var resim müzik falan pek zorluk çekeceğimi sanmıyorum ama bakalım ne olacak =)
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  murathellac Çarş. Eyl. 23, 2009 6:26 pm

ne muhabbetler dönüyo burda hey Very Happy:D:D

murathellac
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj  Xasimus Çarş. Eyl. 23, 2009 8:08 pm

ccggll demiş ki:o konularda biraz yetenekli olduğumu düşünüyorum yarışmalarda birinciliklerim var resim müzik falan pek zorluk çekeceğimi sanmıyorum ama bakalım ne olacak =)

İşte sorun orda, o konularla alakası yok dersin Very Happy ben de o mantıkla seçtim sonuç hüsran oldu, neyse ya nasılsa bi şekilde verilcek kalma ihtimali yok ha bu sene ha 2 sene sonra Very Happy
Xasimus
Xasimus

Erkek

Mesaj  ccggll C.tesi Eyl. 26, 2009 9:08 pm

Very Happy Very Happy çok sağol ya acayip moral oldu yani =))) Neutral
ccggll
ccggll

Kadın

Mesaj  Xasimus Ptsi Eyl. 28, 2009 7:58 pm

ccggll demiş ki:Very Happy Very Happy çok sağol ya acayip moral oldu yani =))) Neutral

=)
Xasimus
Xasimus

Erkek

- Similar topics