MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü

2 posters

Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü Empty Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü

Mesaj  Yavuz Turhal C.tesi Ağus. 30, 2008 10:18 am

Fatih’te asker uğurlayan gençlerin bulunduğu otomobil, Unkapanı Köprüsü’nde karşı yöne geçerek İETT otobüsüyle çarpıştı. Kazada 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü 290847cm5

Taksim’den dönen ve içinde asker uğurlayan gençlerin bulunduğu, Bahri Atan yönetimindeki 34 BB 432 plakalı otomobil, Unkapanı Köprüsü üzerinde kontrolden çıkıp karşı yönden gelen Erdinç Korkmaz idaresindeki Beylikdüzü-Taksim seferini yapan 34 TN 2668 plakalı çift katlı İETT otobüsüyle çarpıştı.

Otomobili altına alarak bir süre sürükleyen otobüs, kaldırıma çıktıktan sonra köprünün korkuluklarına çarparak durabildi. İçinde yaklaşık 30 yolcu olduğu öğrenilen otobüsün denize düşmemesiyle facianın eşiğinden dönülmüş oldu.

Kazanın ardından olay yerine polis ekipleri ile çok sayıda ambulans sevk edildi.

Kazada ön ve üst tarafı parçalanan otomobilin sürücüsü Bahri Atan (27) ile araçtaki Aytaç Kır (24) ve Ömer Çakır (23) yaşamını yitirdi.

Yaralanan otobüs yolcularından Nurettin Çaylak (39) Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Mahmut Can (30) ve Ercan Şengezer (49) ise Taksim İlkyardım Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Olay yerine gelen bazı kazazede yakınları, polis ve ilk yardım ekipleriyle tartıştı. Bu kişiler polis tarafından uzaklaştırıldı.

Otobüs yolcularından biri, saatin geç olması nedeniyle yolculardan çoğunun uyuduğunu belirterek, kazada otobüsün camları kırıldığı için cam kesiklerinden yaralanmalar meydana geldiğini, şoförün de yüzünü cam parçasının kestiğini gördüğünü anlattı.

Kaza nedeniyle Unkapanı Köprüsü’nde ulaşım bir süre tek şeritten sağlandı.
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com

Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü Empty Geri: Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü

Mesaj  Yavuz Turhal C.tesi Ağus. 30, 2008 10:20 am

asker uğurlayanlara uyuz oluyorum !!!!!!
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü Empty Geri: Asker uğurlayan konvoy kaza yaptı: 3 ölü

Mesaj  aysegul C.tesi Ağus. 30, 2008 4:25 pm

bizde benimle yaşıt kuzeni dün akşam askere gönderdik ne konyovdu ya süperdii allah herkese nasip etsin Smile
aysegul
aysegul

Kadın

Mesaj  aysegul C.tesi Ağus. 30, 2008 4:27 pm

Yavuz Turhal demiş ki:asker uğurlayanlara uyuz oluyorum !!!!!!

o zaman bana da uyus olmalısın valla dün gece manyak eğlendim böle olduğunu bilmiyodum
aysegul
aysegul

Kadın

Mesaj  Yavuz Turhal C.tesi Ağus. 30, 2008 4:35 pm

aysegul demiş ki:
Yavuz Turhal demiş ki:asker uğurlayanlara uyuz oluyorum !!!!!!

o zaman bana da uyus olmalısın valla dün gece manyak eğlendim böle olduğunu bilmiyodum

valla ben ööle konvoy fln istemem...
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

Mesaj  aysegul C.tesi Ağus. 30, 2008 4:50 pm

valla kuzen de istemiyodu ama ona soran yok
hem güsel oluyo kavga falan çıkmazsa tabiiii
sendede olur merak etme
aysegul
aysegul

Kadın

- Similar topics