MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MHP'li belediye AKP'nin ramazan tırlarını engelledi

MHP'li belediye AKP'nin ramazan tırlarını engelledi Empty MHP'li belediye AKP'nin ramazan tırlarını engelledi

Mesaj  Yavuz Turhal Paz Eyl. 14, 2008 9:59 am

Bilecik’te MHP’li Söğüt Belediyesi, AKP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, şenliğe katılanlara iftar ve sahurda dağıtılmak üzere 3 TIR’la gönderdiği yiyeceklerin dağıtımına izin vermedi. TIR’lar şehir merkezinden dışarıya çıkarıldı.

Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin girişiminin siyasi bir hareket olduğunu iddia etti ve denetimi yapılmayan yiyeceklerin dağıtımına izin vermediğini açıkladı.

Yiyecek sıkıntısı olmadığını belirten Aydoğdu, “Biz böyle bir talebimiz olmadığını defalarca ilan ettik. İhtiyaç olmadığı halde yapılan hareketi ben siyasi buluyorum ve tasvip etmiyorum” dedi.

AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz ise ramazan ayında yüksek katılım olacağı için yiyeceklerin TIR’larla ilçeye gönderildiğini söyledi. “Burada siyasi bir amaç aramak yanlış” dedi.
Yavuz Turhal
Yavuz Turhal
Admin
Admin

Erkek

https://ceko.yetkinforum.com