MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UCRETSIZ TANITIM DEMO UYGULAMASI ( E-TICARET DESTEKLI DIS TICARET EGITIMI )

UCRETSIZ TANITIM DEMO UYGULAMASI ( E-TICARET DESTEKLI DIS TICARET EGITIMI ) Empty UCRETSIZ TANITIM DEMO UYGULAMASI ( E-TICARET DESTEKLI DIS TICARET EGITIMI )

Mesaj  aysegul Cuma Kas. 14, 2008 10:10 pm

16 Kasim Pazar - Saat 14.00 da

E-TICARET DESTEKLI DIS TICARET EGITIMI ALMAYI DUSUNENLER ICIN
UCRETSIZ TANITIM DEMO UYGULAMASI YAPILACAKTIR

Katilmak isteyenler Menekse hanimdan randevu almalari gerekmektedir.
www.disticaretyonetimi.com

Eğitim Programı:

1- Uluslararası Pazarlama Yönetimi

(Pazarlama, İhracat Pazarlama Stratejileri, Pazar Araştırması, Pazar Belirleme, Ürünlerin Dış Pazarlara Açılımı, Dağıtım Kanalları Yönetimi)

2- Dış Ticaret Ödeme Şekilleri

(Uluslararası Teslim ve Ödeme Şekilleri Ve Fiyatlandırma Stratejisi )

3- Dış Ticaret Teslim Şekilleri

(Uluslararası Teslim ve Ödeme Şekilleri Ve Fiyatlandırma Stratejisi )

4- Dış Ticaret Rejimi ve Mevzuatlar

(İhracat ve İthalat Mevzuatları ve Uygulamaları, Vesaikler,)

5- Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları

(Gümrük Mevzuatı, Ekonomik Etkili Gümrük Rejimlerinin Firmalara Avantajları)

6- Dahilde ve Hariçte İşleme Rejimi, Serbest Bölgeler

( Serbest Bölgeler, Dahilde ve Hariçte İşleme Rejimleri )

7- İthalat / İhracat Finansmanı Yönetimi

(Dış Ticaret Finansmanı, KDV Uygulamaları,)

8- Lojistik Yönetimi

(Uluslararası Taşımacılık, Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi)

9.Uluslar arası Ticaret Hukuku Yönetimi

( Hukuk Seçimin Önemi, Bağlayıcı Ticari Sözleşme Örnekleri ve Dikkat Edilecek Unsular, Yöneticinin Bilmesi Gerekli Hukuk Uygulamaları ve Terimleri)

10- E- Ticaret

( Pazarlama sistematiğinin bir parçası olan E- Ticaret ile ihracat nasıl yaparız ürünü nasıl pazarlarız )

11- Ticari İngilizce

( Ticari İngilizcenin temelleri Ticari mektup nasıl yazılır, nasıl görüşme yapılır, terimler, uygulamalar )

DTY HAKKINDA:

DTY, Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birlikleri ile ortak eğitim programları düzenlemektedir. Bunların içerisinde Zonguldak Sanayi ve Ticaret Odası, Adana Ticaret Odası ve Doğu Karadeniz İhracatçı Birlikleri Avrupa Birliği Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Programı Projelerini sayabiliriz.

Türkiye’nin en iyi isimleri ile birlikte çalışmakta olan Dış Ticarette Yaklaşımlar, bugüne kadar toplam 15.000 saatin üstünde eğitim tecrübesi ile ülkemizin dış ticaretine ışık tutmaktadır.

www.disticaretyonetimi.com olarak halen Dış Ticaret, İthalat ve İhracat, Gümrük, Lojistik, E-Ticaret, Ticari ve Lojistik İngilizcesi, Uluslar arası Ticaret Hukuku ve Sözleşmeler, AB Hibe Programları ve Bütün Devlet Teşvikleri ile Dış Ticaretin Finansmanı ve Muhasebesi Eğitim Programları ile Seminerlerini sürdürmektedir. www.disticaretyonetimi.com olarak danışmanlık ve seminer faaliyeti gösteren kurumumuz dış ticaretin en mükemmel nasıl yapıldığını öğrettiği gibi kendiside ihracat yaparak ülkemize döviz kazandırmaktadır.
www.disticaretyonetimi.com
Bağdat Caddesi. No:31 Konak Apt. D:4
Kızıltoprak – Kadıköy – İstanbul
Tel : 0 216 – 338 51 36 / 0 532 332 32 99
Mail : menekse@disticaretyonetimi.com

balyemez26@yahoo.com
aysegul
aysegul

Kadın

- Similar topics