MARMARA ÇEKO KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anayasa (emergency) vize 1. ogretim 2. ogretim sorulari:)

3 posters

anayasa (emergency) vize 1. ogretim 2. ogretim sorulari:) Empty anayasa (emergency) vize 1. ogretim 2. ogretim sorulari:)

Mesaj  azdavay C.tesi Mart 28, 2009 8:28 pm

arkadaslar tekrardan dikkat ceksin diye actim
eger bilen varsa yardima diyorum simdiden herkese tesekkur ederim...

azdavay

anayasa (emergency) vize 1. ogretim 2. ogretim sorulari:) Empty sınavlar

Mesaj  melodikarayel Ptsi Mart 30, 2009 8:46 pm

kimse foruma bakmıyor... arkadasım sen nokta soruları araştırmayı bırak zaten anayasa ,ile ilgili cıkmıs sorular diğer topiclerde var, 2. eğitim diye ayrıca sorma... adamın 10 sorusu var atıyorum 3 ünü bırıncı eğitime istediği 3 ünü de 2. eğitime sorar... sen yenısın galıbaa... Very Happy fix soruları ezberle işte..
bu arada sınav takvımı acıklandı mı? bır de 1. eğitimlere anayasa hukuku ve envanter bılanco hangı gunler ders var benım ıcın bakar mısın?

melodikarayel

anayasa (emergency) vize 1. ogretim 2. ogretim sorulari:) Empty Geri: anayasa (emergency) vize 1. ogretim 2. ogretim sorulari:)

Mesaj  can kalender Paz Tem. 05, 2009 10:10 pm

melodikarayel demiş ki:kimse foruma bakmıyor... arkadasım sen nokta soruları araştırmayı bırak zaten anayasa ,ile ilgili cıkmıs sorular diğer topiclerde var, 2. eğitim diye ayrıca sorma... adamın 10 sorusu var atıyorum 3 ünü bırıncı eğitime istediği 3 ünü de 2. eğitime sorar... sen yenısın galıbaa... Very Happy fix soruları ezberle işte..

Hala aynı fikirde misin??? Very Happy

can kalender

- Similar topics